Midea FS40-23MT | Stand Fan | White | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 50 W
- TootjadMidea
- Mudel: FS40-23MT (WH)
- Saadavus: 5
-
50€
Midea FS40-23MT | Stand Fan | White | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 50 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 595.00 mm |
| Gross weight | 6.95 kg |
| Gross width (mm) | 537.00 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Läbimõõt | 40 cm |
| Muud funktsioonid | The wide oscillation movement and adjustable height ensure even ventilation and immediate comfort The 3 speed levels, 7 blades and 7-hour timer ensure that the airflow can be adjusted to your needs, giving you the perfect feeling of freshness. |
| Net weight | 5.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 37 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | FS40-23MT |
| Remote control | No |
| Taimer | 7h timer |
| Tare weight (kg) | 1.05 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Stand Fan |
| Võimsus | 50 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Võnkumine | Yes |
| Võnkumise ulatus | 85 |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: midea fs40-23mt stand fan white diameter 40 cm number of speeds 3 oscillation 50 w, fs40-23mt wh, midea, ventilaatorid






